переїхала на особистий блог

...

19092007_1_23_25_0_0_0_Hede020d5e0-e9e1ebee-e76920ff-20e2e6e5-__.gif

часолік

погодопис львова

Погода в Львове

мої альбоми

завітай у казковий світ Львова :)

твій музичний світ саме тут!

безвихідних ситуацій не буває! клікай сюди!

Ліопис
Апрель
ПнВтСрЧтПтСбВск

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

1

Переводчик онлайнукраинскийрусскийанглийский

fialka
Настроєніце:: поросяче

Хрюньляндія, або Львів в часи пандемії

Кажуть, епідемія лютує, помирають люди... Страшно дивитись новини і читати їх в неті..
  За останніми даними, на ранок 2 листопада, жертвами грипу в Україні стали 63 людей. Зокрема, у Львівській області загинули 29 чоловік, в Івано-Франківській області - 12 осіб, у Тернопільській області - 14 чоловік, у Чернівецькій області - 5 осіб, у Рівненській області - 2 людини, у Волинській області - 1 особа. Крім того, всього число хворих перевищило 190 тисяч осіб.
Всього, за даними МОЗ, в Україні захворіли 184 тис. 919 осіб, з яких госпіталізовані - 7 тис. 383 людини, обстежено на грип 12 тис. 655 осіб (з яких 2069 дітей), у відділеннях анестезіології чи інтенсивної терапії перебувають 123 особи (96 дорослих людей, 14 дітей віком 0-6 років, 9 дітей - у віці 6-18 років та 12 вагітних і породіль). (http://novynar.com.ua/politics/89140, http://presscenter.ukrinform.ua/news-26360.html)

Ранком, вмикаючи аську, отримую десятки повідомлень з питанням як я, як здоров’я. Всім офіційно заявляю: ”Ще не хрюкаю” і докидаю скибочку лимону до чаю. Хто його зна, що за зараза косить народ, якщо косить.. Особисто я (тьху-тьху-тьху) ще не відчула епідемії, очевидець лише паніки і страху, а так усі з мого оточення здорові, або ж мають простуду, та не грип (пневмонію/чуму чи ще щось таке от страшне). Сьогодні пів офісу не вийшло на роботу. Але, дехто наміряв 37.2 і побоявся йти, дехто просто схалявив  і лише у трьох висока температура і начебто звичайний грип.

Населення поділилось на дві групи „прокажених” і „божевільних”. Ті, що в захисних пов’язках дивляться на тих хто без, як на прокажених, а ті у відповідь оцінюють їх як божевільних панікерів. Так і живемо.
Вам напевно цікаво до кого відношусь я.... :)  до прокаженого божевільного панікера, бо так ходжу без, але в маршрутку і в магазин де багато народу натягаю пов'язку, як то кажуть „береженого Бог береже” :)
А ще їм лимони, апельсини і вітамінки. А ще хотіла купити про всяк випадок то чарівне „таміфлю” але його нема, тож лишилась тої ідеї. Та й взагалі то так дико виглядає, коли в аптеки черги аж на вулицю.
ІМХО, то більше паніка.

Але, все ж, ото друзі скинули інструкшин як жити:
1. Два раза в день полощите горло теплой соленой водой или слабым раствором перекиси водорода. После инфицирования носоглотки вирусу H1N1 требуется 2–3 дня для дальнейшего распространения в организме, после чего появляются характерные симптомы заболевания. Обычное полоскание предотвратит дальнейшее проникновение вируса. В определенной степени полоскание солевым раствором оказывает на здорового человека такой же эффект, как препарат «Тамифлю» на больного. Не стоит недооценивать этот простой, дешевый и в то же время достаточно результативный метод профилактики.
2. Не реже одного раза в день промывайте нос теплой соленой водой или раствором перекиси водорода. Прочищайте носовые проходы, часто сморкайтесь. Регулярно смачивайте внутреннюю поверхность ноздрей ватным тампоном, смоченным в соленом растворе. Этот метод весьма эффективен для снижения численности вирусной популяции.
3. Пейте как можно больше жидкости в теплом виде (особенно хороша вода с лимоном). Это столь же эффективно, как и полоскание горла: вода смывает вирусы из глотки в желудок – в среду, в которой они не смогут выжить и размножиться.
4. Повышайте естественный иммунитет, употребляйте как можно больше продуктов, богатых витамином С. Если вы принимаете витамин С в таблетках, убедитесь, что в состав препарата входит цинк, необходимый для усвоения этого витамина.
5. Заведите себе правило: «Руки прочь от лица!». Ни в коем случае не поддавайтесь искушению коснуться его руками.
6. Как можно чаще мойте руки.

А ще щось вони хімічать з тим свинячим грипом і я майже вірю в причетність тернопільського сміття до того всього. Тому що якщо та „зараза” так швидко розноситься між областями, то саме вода тому хороший помічник.
Що ж, поживем побачим як воно буде :)

пи.си
Останні новини: :)
Увага!
В Україну занесли невідому хворобу. Симптоматика: дибілізм, заторможенність, паніка, массове одягання шарфів на обличчя, намордників на писок, психоз при чуєнні звуків кашлю, віра в Великих Магів-Целителів які літають на вертольотах і розбризкують чарівні, мега- супер ефективні ліки від Свинячого Грипу АH1N1.

Анамнез: хвороба починається при прослуховуванні, перегляді ЗМІ, спілкування з уже зараженими представниками людської раси, починається паніка, масове скуповування усіх ліків в аптеках, пофіг від чого, головне купити (особливо масово почали розкуповувати давно вже застояні на складі аптеки препарати типу "пурген", масове поїдання часнику та цибулі (і заробляння різного типу гастритів) і розповсюдження чуток по типу "поламаний телефон" (типу в мене захворів друг свата брата сестри мого батька по маминій лінії, температура - лопає градусник, очі вилазять з орбіт, відпадають ноги, вуха скручуються в трубочку, руки вигинаються на другу сторону, тіло приймає колір гнилого банану, хоча насправді чувак кашляє бо курить дофіга).
ЗАСОБИ ЛІКУВАННЯ:
- застосовування затичок в вуха;
- заліпити очі пластиліном;
- пити все що горить і має вище 40%;
- взяти обріз і йти розстрілювати заражених людей)))))

Доречі, "наморднички" то кльова штука, молодь носить різноманітні прикольні бандани, малюють губки, квіти, замк на пов'язках і збочуються як тільки можуть. кумедно і весело.
а ще знайшла плюс для тих, хто щось грабує :) бо ж пів міста ходить з замотаним лицем, а ще коли хтось починає кашляти, народ істерично озирається, шарпається, нервово відскакує вбік... така ото наша Хрюнляндія. В кого ще не весело і пов'язкоманія не дійшла до рідних міст, заїздіть у гості! Екстрім гарантовано :)
кому не вистачило пов'язок рятується як може))))

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы

Комментариев: 26

Рекомендував цей запис

ОБОЗ.ua